українська російська англійська
Запорізький обласний перинатальний центр відкриється в листопаді
02.08.2013 | 15:57
Запорізька ОДА

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко проінспектував хід будівництва та реконструкції обласного перинатального центру, оглянув приміщення акушерського корпусу та поспілкувався з будівельниками. Заклад відкриє свої двері вже восени цього року.

У першому кварталі поточного року в повному обсязі отримано медичне обладнання, придбане за державні кошти, виділені минулого року в розмірі 16,9 млн. грн. У квітні поточного року з державного бюджету отримано ще 24,8 млн. грн., передбачені на продовження реконструкції об’єкта.

Наразі підготовка акушерського блоку вже завершена, готові всі спецприміщення, завершується заміна комунікацій та благоустрій прилеглої території. Найближчим часом на об’єкті розпочнуться пусконалагоджувальні роботи.

У гінекологічному корпусі вже готові фасади будівлі, замінено вікна, виконано чернові розтяжки та ремонт покрівлі, виконання робіт триває в запланованому темпі.

«Не маю сумніву, що наш перинатальний центр стане кращим в Україні, адже він унікальний за своєю комплектністю: тут є не лише акушерський, а й гінекологічний корпус. Щороку цей центр прийматиме до трьох тисяч пологів, тож він буде по праву називатися центром здоров’я та життя і  підтягуватиме до більш високого рівня звичайні пологові будинки», - підсумував Олександр Пеклушенко.

Також очільник регіону повідомив, що поступово буде вирішено питання щодо придбання для перинатального центру 50-ти телевізорів.

 

версія для друку