українська російська англійська
Михайло Короленко зустрівся з Головою Федерації профспілок України
02.08.2013 | 18:50
Прес-служба Міністерства промислової політики

2 серпня відбулась зустріч Міністра промислової політики Михайла Короленка з Головою Федерації профспілок України, Головою національної тристоронньої соціально-економічної ради Юрієм Куликом. Сторони обговорили питання  дотримання соціальних стандартів на підприємствах всіх форм власності та подальше укріплення співпраці між Мінпромполітики та профспілками.

«Мінпромполітики, відновивши свою роботу, важливу роль надає веденню соціального діалогу в промисловому секторі. Ми маємо намір посилити співпрацю  з профспілками та власниками підприємств для успішної реалізації соціальних проектів та вирішенню низки питань, серед яких - погашення заборгованості із заробітної плати, недопущення скорочення працівників та погіршення умов їх праці»,  - сказав Міністр Михайло Короленко. 

Сторони обговорили можливості включення представника Мінпромполітики до складу Національної тристоронньої соціально-економічної ради. У підсумку учасники погодились, що подальша спільна робота буде направлена на врегулювання трудових, економічних, соціальних відносин на підприємствах промислового сектору економіки.

 

версія для друку