українська російська англійська
Микола Азаров привітав спортсменів з успішним виступом на ХХІІ літніх Дефлімпійських іграх
05.08.2013 | 11:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров привітав спортсменів-інвалідів з вадами слуху з успішним виступом на ХХІІ літніх Дефлімпійських іграх, які проходили у м. Софія (Болгарія) 25 липня – 4 серпня 2013 року.

«Національна дефлімпійська збірна команда України, у складі 191 спортсмена, гідно представила Україну на ХХІІ літніх Дефлімпійських іграх та продемонструвала результати найвищого рівня, склавши гідну конкуренцію збірним командам країн - лідерам дефлімпійського руху», - наголосив Глава Уряду.

За підсумками участі в ХХІІ літніх Дефлімпійських іграх наші спортсмени посіли другу позицію в загальному командному заліку, поступившись лише збірній команді Російської Федерації. Сенсаційно високим результатом української дефлімпійської збірної стало здобуття 88 медалей: 21 золота, 30 срібних та 37 бронзових.

«ХХІІ літні Дефлімпійські ігри в Софії були найуспішнішими за всю історію участі українських спортсменів у Дефлімпійських іграх, адже українські спортсмени здобули рекордну кількість медалей. За кожною з них – величезні зусилля, сила духу, непереборне бажання самореалізуватись, досягати вершин наперекір всім випробуванням долі. Своїми спортивними досягненнями Ви вкотре підтвердили здатність українців до перемоги, попри всілякі труднощі та перепони», - зазначив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр побажав спортсменам та їхнім тренерам міцного здоров’я, успіхів у житті, волі до перемоги та нових спортивних досягнень.

версія для друку