українська російська англійська
За півроку волинським господарям нараховано 1,8 млн. грн. дотації за реалізацію високовагового молодняку ВРХ
05.08.2013 | 16:59
Волинська ОДА

За півроку волинським господарям нараховано 1,8 млн. грн. дотації за реалізацію високовагового молодняку великої рогатої худоби на переробні підприємства. Понад 800 тис. грн. державних коштів – уже на рахунках у населення.  Про це йшлося на нараді заступника голови Волинської облдержадміністрації Віталія Карпюка з керівниками м’ясопереробних підприємств області.

Нагадаємо, що Уряд виплачує дотацію населенню, членам сільгоспкооперативів, а також, що особливо важливо, фермерським господарствам, за здану на переробні підприємства великовагову худобу та свиней. Зокрема, за реалізовану переробним підприємствам худобу вагою понад 330 кг розмір дотації становить 2,50 грн./ кг, а за свиней – 1 грн. та 1,50 грн., залежно від загальної ваги тварини.

«Держава доплачує селянам за реалізацію високовагової худоби на переробні підприємства. У нас оформлено уже 989  голів.  У цій роботі Волинь серед інших регіонів займає 5 сходинку. Однак, ситуація бажаю бути кращою, адже Волинь як сільськогосподарська область має понад 200 тис. голів ВРХ. Тому заготівельникам необхідно активізуватися і переорієнтуватися закупляти якісне м'ясо у місцевого виробника», -  зазначив Віталій Карпюк.

 

версія для друку