українська російська англійська
У Держсільгоспінспекції презентовано Реєстр сертифікатів якості зерна та продуктів його переробки
05.08.2013 | 17:06
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України “Про зерно та ринок зерна в Україні” та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11 червня 2013 року № 362 “Про затвердження Порядку ведення Реєстру сертифікатів якості зерна та продуктів його переробки” Державною інспекцією сільського господарства України з 29 липня цього року введено в дію Реєстр сертифікатів якості зерна та продуктів його переробки.

Зокрема, Реєстр – це інформаційна система, яка містить відомості про видані та анульовані територіальними органами Держсільгоспінспекції сертифікати якості зерна та продуктів його переробки. До того ж, передбачено, що деякі відомості Реєстру будуть відкритими, а саме інформація про сертифікат якості, найменування територіального органу, який видав сертифікат якості, серія та його номер, дата видачі, підстава анулювання, найменування сільськогосподарської культури та її показники якості, реквізити стандарту або технічних умов на відповідність якого проводились дослідження.

Крім того, Держсільгоспінспекція є держателем Реєстру, а його адміністратором є державне підприємство “Держреєстри України”. 

Так, на думку фахівців Інспекції існування та ведення такого Реєстру забезпечить єдиний автоматизований облік відомостей про видані та анульовані сертифікати якості, прискорить роботу з надання відомостей з Реєстру, удосконалить роботу з узагальнення інформації про видані та анульовані сертифікати якості, а також мінімізує проблему з кількості зіпсованих бланків для сертифікатів якості.

 

 

версія для друку