українська російська англійська
На Луганщині створено понад 7 тисяч додаткових місць у дошкільних установах
05.08.2013 | 17:39
ЛУГАНСЬКА ОДА

У Луганській області ведеться робота з виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення доступності дошкільної освіти для кожної дитини, підкреслив голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк.

За його словами, в рамках реалізації президентських ініціатив за останні три роки в регіоні відкрито 77 дошкільних установ, додатково створено понад 7 тисяч місць для дітей і 530 робочих місць. Робота в цьому напрямку дозволила забезпечити охоплення дітей дошкільною освітою майже на 99%. «Регіон піднявся в рейтинговій оцінці областей України на третє місце з 19-го місця в 2010 році», - заявив Володимир Пристюк.

На сьогодні функціонує 521 дошкільний заклад. При цьому робота з розвитку цієї мережі в області триває. За перше півріччя на Луганщині з'явилося три нових дитячих садки та один навчально-виховний комплекс «школа-дитячий садок», а у функціонуючих дитячих садках - ще дев’ять  груп. Це дозволило створити 415 місць для малюків.

Крім того, до кінця календарного року планується відкрити ще 23 дитячих садки, забезпечивши регіон додатково 2050 місцями для дітей.

 

версія для друку