українська російська англійська
Заклади освіти Дніпропетровщини до навчального року в середньому готові на 80%
05.08.2013 | 19:02
Дніпропетровська ОДА

Заклади освіти Дніпропетровщини до навчального року в середньому готові на 80%. Про це повідомив під час селекторної наради з керівниками міст та районів перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Крупський.

«Голова ОДА Дмитро Колєсніков поставив чітке завдання – забезпечити якісну підготовку закладів освіти до опалювального сезону. Всі ремонтні роботи у школах, дитсадках, інтернатах потрібно завершити до 31 серпня, щоб вже 1 вересня школярі Дніпропетровщини могли займатись у затишних класах», - наголосив Анатолій Крупський.

Наразі вже відремонтовано мережі  теплопостачання у 76,4% освітніх закладів, водопостачання - 82,7% та каналізації - 83,37%. Виконані ремонтні роботи на 203 автономних котельнях, що складає понад 72%. Відремонтовано 42,59 тис. кв. м покрівлі, і роботи продовжуються. Також в закладах освіти встановлено майже 4 тис. металопластикових вікон.

Президент України Віктор Янукович у Соціальних Ініціативах «Діти – майбутнє України» підкреслює, що школярі повинні забезпечуватись необхідними умовами для всебічного розвитку. Тому дуже важливо підготувати навчальні заклади до опалювального сезону, щоб діти могли навчатись у комфортних умовах.

 

Довідково

На Дніпропетровщині наразі функціонує 946 загальноосвітніх школи, 117 позашкільних закладів, 26 спеціальних шкіл та інтернатів для дітей, які потребують особливих умов, 23 загальноосвітніх інтернати, 20 вечірніх шкіл та 12 дитячих будинків.

 

версія для друку