українська російська англійська
У Львівській області працевлаштовано понад 23,5 тис. осіб з обмеженими фізичними можливостями
06.08.2013 | 09:33
Львівська ОДА

Чисельність фактично працюючих інвалідів у Львівській області у  порівнянні з минулим роком збільшилась на 2472 осіб і станом на сьогодні становить 23568.  Понад норматив в області працевлаштовано 5849 людей з обмеженими фізичними можливостями. Про це під час апаратної наради під головуванням  першого заступника голови Львівської ОДА Богдана Матолича  повідомила директор Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Галина Мисаковець.

Водночас перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич наголосив на тому, що підприємства області, які не створюють робочі місця для людей з обмеженими фізичними можливостями, згідно з вимогами чинного законодавства зобов’язані сплачувати відповідні внески.

Зазначимо, у відповідності до законодавства, перед відділенням Фонду соціального захисту інвалідів про працевлаштування інвалідів звітують підприємства з чисельністю штатних працівників понад 7 осіб.

Наразі прозвітувалися 4931 таких підприємств, що складає 75,2%, з них виконали встановлений норматив 4484, що складає 68,4%. У порівнянні з минулим роком кількість підприємств, які виконують та перевиконують норматив, збільшилась на 163.

На підприємствах, які прозвітувались, загалом законодавчо встановлений норматив для працевлаштування інвалідів становить 17719 робочих місць, у порівнянні з минулим роком – збільшився на 1592 робочих місць.

 

 

версія для друку