українська російська англійська
На Одещині за програмою "Власний дім" житло отримала 2181 сільська сім`я
06.08.2013 | 11:10
Одеська ОДА

Одеська область посідає 4-6 місця серед усіх областей України з реалізації програми Президента України Віктора Януковича «Власний дім». Про це повідомив під час апаратної наради директор Одеського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Микола Глембовський. За його словами, за весь час реалізації цієї програми житло в Одеській області отримала 2181 сільська сім`я на загальну суму 43,4 млн. гривень.

«За цей період з державного бюджету було виділено 29,8 млн. гривень, з обласного – 7,5 млн. гривень, з районних – 6,1 млн. гривень. А всього введено в експлуатацію 520 житлових будинків», - прокоментував Микола Глембовський.

Він також зазначив, що пріоритетом при наданні кредитів користуються молоді родини, працівники галузей освіти, культури, охорони здоров’я, сільськогосподарської та  обслуговуючої сфери.

Микола Глембовський відзначив, що за останні кілька років фінансування програми «Власний дім» в Одеській області збільшено у 8 разів.

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Малін підкреслив, що з кожним роком за дорученням голови Одеської обласної адміністрації Едуарда Матвійчука ця сума ще збільшуватиметься.

«З усіх інструментів, пропонованих державою для полегшення тим, хто потребує житла, цей інструмент за кількістю виконаних проектів не просто найбільш дієвий, а чемпіон з великим відривом. У наступному році ми з одеського обласного бюджету суттєво і якісно збільшимо суму фінансування», - прокоментував Олександр Малін.

Він також додав, що абсолютно всі райони в обов’язковому порядку запланують кошти для фінансування державних програм зі здешевлення вартості житла. 

 

версія для друку