українська російська англійська
Мінсоцполітики: Військові пенсії за серпень профінансовані повністю
06.08.2013 | 12:15
Прес-служба Міністерства соціальної політики

В Україні завершилось фінансування серпневих пенсій військовослужбовців. Про це повідомила заступник директора Департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики України Тетяна Матюх

«За оперативною інформацією в Україні завершилось фінансування серпневих пенсій військовослужбовців. На ці потреби було спрямовано 1 млрд. 436,9 млн. грн. Загалом же станом на 6 серпня вже перераховано 4,3 млрд. грн., що становить 21% від місячної потреби», - сказала вона. 

Таким чином, за словами Тетяни Матюх, найближчими днями колишні військові одержать пенсійні виплати у поштових відділеннях та відділеннях банків. Вона також відзначила, що відповідно до законодавства виплата пенсій щомісяця проводиться у визначені поденним календарним графіком дні виплати з 4 по 25 число. 

«У серпні, так само як і у попередні місяці, фінансування пенсій та їхня виплата відбуваються в повному обсязі та відповідно до встановленого поденного графіку. Це питання перебуває на особливому контролі Міністра соціальної політики України Наталії Королевської», - сказала вона. 

Нагадаємо, з 1 липня набули чинності зміни до пенсійного законодавства, за якими щорічне березневе підвищення пенсій відбуватиметься незалежно від того, чи було збільшення пенсій минулого року.

версія для друку