українська російська англійська
Залізниця пропонує брати в оренду зерновози з довготривалого запасу
06.08.2013 | 14:55
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Залізниці пропонують зацікавленим зернотрейдерам брати в оренду зерновози з довготривалого запасу. Одна з головних умов оренди: орендар повинен оплатити технічне діагностування, капітально-відновлювальний ремонт з подовженням терміну служби вагону.

Таким чином після проведення ремонтів зерновози неробочого парку знову задіються до перевезень вантажу, полігон їх курсування, відповідно до умов оренди - Україна, країни СНД та Балтії.

З початку 2013 року в оренді вже перебуває 800 зерновозів довготривалого запасу, і Одеська залізниця, на балансі якої перебуває цей рухомий склад, пропонує в оренду чергові 300 зерновозів, яким можна подовжити термін експлуатації та задіяти у перевізному процесі.

Договір оренди вагонів укладається на 6 років. Серед умов – своєчасна орендна плата, утримування вагонів згідно з санітарно-екологічними та протипожежними нормами, дотримання належних умов експлуатації та технічного стану.

Умовами договору також визначається термін, упродовж якого орендар повинен провести капітально-відновлювальний ремонт усієї кількості вагонів, зазначених у договорі.  

Наразі у неробочому парку перебувають ще 876 зерновозів довготривалого запасу.

 

 

 

 

версія для друку