українська російська англійська
МОН запрошує до громадського обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України
06.08.2013 | 16:15
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Міністерство освіти і науки України повідомляє про оприлюднення 6 серпня 2013 року на офіційному веб-сайті (рубрика «Громадське обговорення») проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів, підготовка яких проводилася за державним замовленням».

Проект постанови розроблено з метою удосконалення механізму працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів, підготовка яких проводилася за державним замовленням, із урахуванням змін у законодавстві нашої держави.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту надсилати на адресу департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України: поштову – вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001; електронну адресу – sp_kovalenko@ukr.net (Сергій Коваленко, начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами та виробництвом департаменту професійно-технічної освіти, тел./факс: 279-38-65).

А також на адресу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва: поштову – вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; електронну – mail@dkrp.gov.ua.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 1 місяця від дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

 

 

версія для друку