українська російська англійська
Пенсійний фонд України виконує свої міжнародні зобов'язання
07.08.2013 | 09:37
Прес-служба Пенсійного фонду

У першому півріччі 2013 року Пенсійний фонд України виконав свої міжнародні зобов’язання щодо виплати пенсій за кордон та іноземних пенсій в Україні.

За цей період забезпечено своєчасну виплату пенсій у 17 країн світу громадянам України, які проживають за кордоном, на суму 583,75 тис. дол. США та 928,80 тис. євро.

Пенсіонерам іноземних держав, які проживають в Україні, згідно з міжнародними договорами здійснено виплату пенсій на суму 587,76 тис. дол. США та 611,69 тис. євро.

Від Пенсійного фонду Російської Федерації надійшло 31,23 млн. рос. руб. на виплату громадянам України, які працювали в районах Крайньої Півночі та місцевостях, прирівняних до районів Крайньої Півночі.

Закордонним установам Болгарії, Іспанії, Російської Федерації, Словаччини, Угорщини, Чехії підготовлено та надіслано 1368 формулярів-довідок про підтвердження страхового (трудового) стажу українським громадянам, які проживають за кордоном.

З метою захисту прав громадян України, які працюють (проживають) за кордоном, Пенсійний фонд спільно з Міністерством соціальної політики України продовжує роботу щодо укладання міжнародних договорів про соціальне забезпечення.

 

версія для друку