українська російська англійська
НКЦПФР повідомляє про динаміку реєстрації емісій цінних паперів за перше півріччя 2013 року
07.08.2013 | 10:01
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підбила підсумки реєстрації емісій цінних паперів з січня по червень поточного року.

За словами Алли Папаіки, директора Департаменту корпоративного управління і корпоративних фінансів НКЦПФР, загальний обсяг зареєстрованих випусків акцій та облігацій підприємств протягом січнячервня 2013 року становив 37,2 млрд. грн. Порівняно з аналогічним періодом 2012 року він збільшився на 8,41 млрд. грн.

«Підсумки першого півріччя показують, що динаміка емісії акцій залишається позитивною. За шість місяців поточного року Комісією зареєстровано 84 випуски акцій на суму 22,32 млрд. грн., що на 11,46 млрд. грн. більше, ніж було зареєстровано у першому півріччі минулого року», - розповіла Алла Папаіка.

У той же час, обсяг емісії облігацій склав 14,88 млрд. грн. Всього Комісія зареєструвала 105 випусків таких цінних паперів.

«За підсумками першого півріччя регулятор констатує зменшення обсягу зареєстрованих випусків облігацій підприємств на 3,05 млрд. грн. порівняно з аналогічним періодом 2012 року. Проте прогнози на друге півріччя є оптимістичними і ми розраховуємо, що за результатами року матимемо позитивну динаміку по емісії облігацій», - прокоментувала показники  Алла Папаіка.

 

 

версія для друку