українська російська англійська
Микола Азаров: Бюджет-2014 буде збалансованим
07.08.2013 | 11:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд продовжить виважену, збалансовану бюджетну політику і наступного року. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів 7 серпня під час обговорення підготовки проекту Державного бюджету на 2014 рік.

«Виважену, збалансовану бюджетну політику ми продовжимо і наступного року. На це спрямовані соціальні ініціативи Президента, Національний план дій та Програма активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки», - сказав Микола Азаров.

Він доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі разом з Національним банком дати обґрунтований, надійний прогноз макроекономічних показників.

За словами Миколи Азарова, з огляду на те, що перспективи розвитку світової економіки у 2014 році знову невизначені, треба максимально убезпечити вітчизняну економіку від зовнішніх впливів.

«Головним чинником росту має бути розширення внутрішнього попиту за рахунок виконання програми активізації економіки і зростання розмірів заробітної плати, пенсій, інших соціальних стандартів. На цьому наполягає Глава держави», - підкреслив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку