українська російська англійська
Микола Азаров: Бюджет-2014 має бути спрямований на підтримку вітчизняного виробника
07.08.2013 | 11:41
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Державний бюджет на 2014 рік має бути спрямований на підтримку вітчизняного виробника. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів 7 серпня під час обговорення підготовки проекту Державного бюджету на 2014 рік.

«У цьому році Уряд розпочав виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Все це послідовно треба продовжити і у наступному році».

За словами Миколи Азарова, у 2014 році реальний сектор економіки отримає зниження ставок податків: ПДВ – з 18% податку на прибуток підприємств до 16%.

«Тому необхідно передбачити компенсатори можливих тимчасових втрат бюджету», - зауважив він, додавши, що потрібно визначитися з переліком об’єктів, що пропонуються  до приватизації.

Микола Азаров доручив Фонду державного майна разом з іншими міністерствами та відомствами  провести відповідну роботу.

Крім того, Прем’єр-міністр звернув увагу, що під час підготовки проекту Державного бюджету на 2014 рік необхідно вирішити завдання Президента щодо зміщення акценту бюджетної політики на регіони, забезпечити збільшення питомої ваги видатків місцевих бюджетів у зведеному бюджеті країни.

«Тому необхідно опрацювати як питання децентралізації видатків, так і передачі місцевим органам влади повноважень  разом з фінансовим ресурсом. Також необхідно провести консультації з всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування», - зазначив він.

 

версія для друку