українська російська англійська
Микола Азаров: Всі соціальні ініціативи Президента будуть враховані у проекті Держбюджету-2014
07.08.2013 | 11:52
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів 7 серпня наголосив на врахуванні всіх соціальних ініціатив при підготовці Держбюджету-2014. 

«У проекті Державного бюджету на наступний рік будуть враховані у повному обсязі видатки на виконання соціальних ініціатив Президента України, зокрема: забезпечення економічно обґрунтованого підвищення мінімальної заробітної плати та посадового окладу працівника I тарифного розряду, підвищення рівня соціального захисту малозабезпечених верств населення. Також у проекті державного бюджету на наступний рік повинні бути передбачені видатки на забезпечення житлом дітей, позбавлених батьківського піклування. Особливої уваги потребує питання збільшення пенсійних виплат. У проекті державного бюджету на 2014 рік повинні бути враховані кошти на поліпшення оздоровлення ветеранів та інвалідів, дітей та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», - сказав Микола Азаров.

Глава Уряду доручив Мінфіну врахувати додаткову потребу на фінансування видатків, що передбачаються у зв’язку з підвищенням соціального захисту ветеранів війни та військовослужбовців, наданням безоплатної правової допомоги громадянам, посиленням матеріальної підтримки сімей, в яких виховуються діти, над якими встановлено опіку, наданням адресної допомоги молодим працівникам, які направлені на роботу в селах і селищах та інші.  

 

 

 

 

версія для друку