українська російська англійська
Микола Азаров: На місці аварії в Горлівці працює урядова комісія
07.08.2013 | 12:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Від імені Уряду Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 7 серпня 2013 року висловив глибокі співчуття сім’ям загиблих і постраждалих працівників концерну «Стирол» у Горлівці Донецької області, де вчора сталася аварія.

«Уряд надасть їм всю необхідну допомогу: матеріальну, в лікуванні тощо», - запевнив Микола Азаров.

За словами Прем’єр-міністра, аварія засвідчила, наскільки більше уваги і зусиль потребують питання безпеки на наших, на жаль, застарілих виробництвах.

«Президент України гостро відреагував на надзвичайну подію і взяв питання ліквідації аварії під особистий контроль. Глава держави вимагає від Уряду, по-перше, щоб була надана абсолютно вся необхідна допомога постраждалим. І сьогодні Міністр соціальної політики Наталя Королевська після засідання Уряду вилітає до Горлівки для вирішення цих питань. По-друге – необхідно підвищити рівень безпеки праці та технологічної безпеки виробництва», - повідомив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр доручив Міністру промислової політики Михайлу Короленку у п’ятницю відвідати Горлівський хімкомбінат. Також Микола Азаров повідомив, що «питання безпеки на виробництві Уряд розгляне на спеціальному розширеному засіданні».

Глава Уряду повідомив, що аварія на «Стиролі» повністю ліквідована. Постійний моніторинг санітарно-екологічної ситуації свідчить, що жодної небезпеки для людей на підприємстві і в місті не існує.

На місці працює урядова комісія. Вчора до Горлівки прибули Віце-прем’єр-міністр Юрій Бойко і Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков. Міністр сьогодні доповість Уряду про перші результати роботи урядової комісії, хід розслідування причин аварії, а також дасть брифінг для ЗМІ.

 

 

 

версія для друку