українська російська англійська
Досвід України щодо реєстрації нерухомості нотаріусами був взятий до відома навіть у Грузії, - Д.Ворона
07.08.2013 | 15:11
Прес-служба Державної реєстраційної служби

Вивчивши досвід Укрдержреєстру, органи реєстрації речових прав на нерухоме майно Грузії передали повноваження щодо здійснення реєстраційних послуг нотаріусам. Про це повідомив голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.

 «Ми вивчали всі питання, пов’язані з делегуванням повноважень, тому повністю усвідомлюємо, як це має працювати. Досвід України щодо реєстрації нерухомості нотаріусами був взятий до відома навіть у Грузії. І сьогодні в Грузії нотаріуси теж реєструють нерухомість. Хоча це ми показували нашим колегам, як це відбувається», - розповів голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона.

Він також додав, що сьогодні Укрдержреєстр розширює повноваження нотаріусів, щоб збільшити мережу надання послуг.

«Сьогодні ми надаємо послуги в близько 2 тис. приміщень. Нотаріуси мають потенціал у 7 тис. приміщень, в яких працюють висококласні фахівці. Тобто це додатково безкоштовно для держави розширення мережі державних реєстраторів, які можуть надавати послуги», - зауважив Дмитро Ворона.

Нагадуємо, що вже найближчим часом нотаріуси також зможуть видавати витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Відповідний законопроект погоджено Міністерством юстиції.

 

 

версія для друку