українська російська англійська
Уряд збільшив грошові компенсації інвалідам на бензин, ремонт і техобслуговування автомобілів
07.08.2013 | 16:08
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Уряд підтримав пропозицію Мінсоцполітики щодо збільшення розмірів грошових компенсацій інвалідам на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, коментуючи затвердження відповідної постанови КМУ 7 серпня 2013 року.

«Постанова передбачає збільшення розмірів грошових компенсацій інвалідам на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування у середньому на 50% на місяць для однієї особи», - сказала Наталія Королевська.

Міністр нагадала, що розміри таких компенсацій не змінювалися понад 10 років. «За цей час ціни на бензин та технічне обслуговування автомобіля зросли більше ніж у 3 рази», - зауважила вона.

«Це підвищення стосується близько 82 тис. інвалідів. На ці потреби у бюджеті 2014 року буде передбачено 6,2 млн. грн.», - підкреслила Наталія Королевська.

Довідково

Підвищення стосується близько 82 тис. інвалідів, з яких 34 241 інвалід отримує компенсацію на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів (з них мають у користуванні автомобіль 32 716 осіб, а мотоколяску – 1 525 осіб) та 47 581 інвалід отримує компенсацію на транспортне обслуговування, оскільки вони мають право на забезпечення автомобілем, але не отримали його.

 

версія для друку