українська російська англійська
Ю. Бойко доручив розробити новий регламент роботи підприємств підвищеної небезпеки з рятувальними, екологічними службами
07.08.2013 | 16:46
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем’єр-міністр України доручив розробити новий технічний регламент роботи підприємств підвищеної небезпеки з аварійно-рятувальними, санепідеміологічними і екологічними службами.

Відповідне доручення Віце-прем’єр-міністр дав під час засідання урядової комісії з розслідування причин аварії, що сталася 6 серпня на концерні «Стирол» у місті Горлівка Донецької області.

«Необхідно створити відповідний регламент взаємодії, а також відповідальності людей на підприємстві за несвоєчасне надання інформації. Потрібно розробити регламент, перелік підприємств і порядок дій, які необхідно виконувати», - наголосив Юрій Бойко. 

Учасники засідання також обговорили роботу експертної групи з розслідування причин аварії, екологічну ситуацію в місті та інші питання.

Під час відвідання концерну «Стирол» Юрій Бойко наголосив, що робота урядової комісії направлена на уникнення подібних аварій та допомогу постраждалим.

«Завдання урядової комісії - визначити шляхи для уникнення такого в майбутньому і надати допомогу постраждалим та сім'ям загиблих, які, на жаль, є. Ми на цьому сконцентровані», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Юрій Бойко також запевнив, що загрози для навколишнього середовища внаслідок аварії немає.

«Ми були на місці і переконались, що для навколишнього середовища негативних впливів немає», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Нагадаємо, 6 серпня 2013 року була створена урядова комісія під керівництвом Віце-прем’єр-міністра Юрія Бойка з розслідування причин та ліквідації наслідків аварії на концерні «Стирол». Віце-прем’єр-міністр Юрій Бойко та Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков вилетіли у м. Горлівка Донецької області для розслідування причин аварії та прийняття рішень з ліквідації її наслідків і допомоги постраждали.

Ліквідація наслідків аварії і надання всієї можливої допомоги постраждалим знаходиться на контролі у Президента України Віктора Януковича, який дав Уряду відповідні доручення.

Аварія на «Стиролі» повністю ліквідована. Постійний моніторинг санітарно-екологічної ситуації свідчить, що жодної небезпеки для людей на підприємстві і в місті не існує.

 

версія для друку