українська російська англійська
Микола Азаров ознайомився з ходом реконструкції Поштової площі й схвалив відкриття руху першою частиною тунелю
08.08.2013 | 14:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров ознайомився 8 серпня з ходом реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі й схвалив відкриття автомобільного руху першою частиною новозбудованого тунелю з вулиці Набережно-Хрещатицької на вулицю Набережне шосе.

«Тим самим будівельники виконують свою обіцянку: завершити до 1 вересня другий етап будівництва цієї надзвичайно складної розв’язки», - сказав Глава Уряду, висловивши переконання, що другу частину тунелю буде здано до Дня визволення Києва.

«В цілому цей транспортний вузол розрахований на колосальну кількість автомобілів – понад 100 тис. на добу, обєктів такої складності в Києві ще не будувалось», -  наголосив Микола Азаров.

За його словами, радіальна магістраль забезпечить проїзд без перепон з Столичного шосе до околиці Оболоні, що дозволить «усунути з міста значну частину транзиту  і вирішить проблему переїзду Києвом за стислий час».

Премєр-міністр нагадав: «За останні 3 роки збудована Подільська естакада, Гаванський міст, розв’язки на мосту «Метро», на Дніпровській алеї, на мосту Патона, на перетині Столичного шосе й проспекту Науки, завершується реконструкція Поштової площі - такого столиця не знала».

Подякувавши будівельникам «за ударні темпи роботи в тяжких умовах», Микола Азаров підкреслив, що Програма розвитку Києва – багаторічна, й попереду у них багато роботи: «Сподівають, закінчимо станцію метро «Теремки», і тоді почнеться реалізація надзвичайно крупного проекту на Троєщині».

«Це вимагає злагодженої праці Київської міської ради, столичної держадміністрації, Уряду, без якої дуже важко організувати нормальну роботу міського господарства», - наголосив Глава Уряду.

Реконструкція Поштової площі передбачає спорудження зїзду з Володимирського узвозу на вул. Набережно-Хрещатицьку довжиною 385 м, тунель по Набережному шосе  довжиною у напрямку Подолу 189 м і у напрямку мосту «Метро» - 167 м, підземний пішохідний перехід через вул. Боричів узвіз довжиною 70 м. Кошторисна вартість – 426,2 млн. грн. Станом на 06.08.13 профінансовано 303,7 млн. грн.

 

версія для друку