українська російська англійська
Донеччина запозичить німецький досвід з енергозберігання
08.08.2013 | 14:46
Донецька ОДА

На сьогодні у Донецькому регіоні успішно реалізуються спільні проекти українсько-німецького бізнесу і таке співробітництво буде розвиватися і в подальшому. Для області є актуальним використання німецького досвіду в розвитку малого та середнього бізнесу. На цьому наголосив перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Сергій Дергунов у ході зустрічі з Делегатом німецької економіки в Україні Александером Маркусом.

Сергій Дергунов зазначив, що завдяки заходам з економії енергоресурсів за час дії обласної Програми з енергозбереження в регіоні зекономлено понад 800 тисяч тонн умовного палива.

«Для нас є дуже важливим використання німецького досвіду в цьому напрямі»,- підкреслив перший заступник голови облдержадміністрації.

Сергій Дергунов також окреслив й такий напрямок можливого співробітництва з німецькою стороною як будівництво на Донеччині заводів з газифікації вугілля. Наразі Урядом України проводиться активна робота з підготовки проектної документації для будівництва таких підприємств.

Зі свого боку представник Німеччини під час зустрічі відзначив високе значення Донецького регіону в економіці України.

Александер Маркус проінформував першого заступника щодо візитів делегації німецької економіки в Україні на Донеччину, які заплановано здійснити восени цього року. До її складу мають увійти представники бізнесу та економічні експерти.

Зокрема, в рамках одного з візитів планується проведення зустрічей ділових кіл Донеччини з представниками німецького бізнесу для обговорення питання впровадження енергозберігаючих технологій.

 

 

версія для друку