українська російська англійська
Микола Азаров: Блокуючи роботу столичної міськради, опозиція гальмує будівництво потрібних киянам об'єктів
08.08.2013 | 15:19
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Блокуючи роботу столичної міськради, опозиція гальмує будівництво потрібних киянам об’єктів. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров 8 серпня після ознайомлення з ходом реконструкції транспортної розв'язки на Поштовій площі у Києві.

«Якби нам не заважала опозиція в Київській міській раді, яка три роки займається блокуванням прийняття найважливіших рішень, котрі могли б залучити у місто фінансові ресурси – цей об’єкт міг би бути зданий раніше, могли б будуватись інші надзвичайно потрібні киянам об’єкти», - заявив Прем’єр-міністр.

Він підкреслив, що опозиція «фактично займається саботажем».

За словами Прем’єр-міністра, «Уряду доводиться знаходити ресурси, забезпечувати фінансування міських будівництв, у той час, коли Київ сам може знаходити ці ресурси».

«Якщо вони так воюють з так званим «розбазарюванням земель Києва» - де вони були й чому не блокували роботу сесії у попередні періоди?» – запитав Микола Азаров.

«Адже «розбазарювання» було саме тоді, а зараз, коли в Києві почалась і проводиться конструктивна робота відбувається  параліч у роботі Київської ради», - зауважив він.

Глава Уряду звернувся до журналістів: «Поставте, прошу вас, це питання киянам: «Вам потрібні такі політики, котрі заважать будувати метро на Троєщину, будувати мости й розв’язки, поліпшувати життя в місті?»

«Зараз у країні непроста ситуація, тому що ми живемо в умовах світової економічної рецесії, і будівництво кожного об’єкта змушує до мобілізації всіх можливих ресурсів, - акцентував Прем’єр-міністр. – І, тим не менше, країна будується».

Як повідомлялось, Микола Азаров схвалив  відкриття автомобільного руху першою частиною новозбудованого тунелю на Поштовій площі, друга частина якого має бути здана до Дня визволення Києва, й повідомив про наступний намір Уряду закінчити станцію метро «Теремки» й почати реалізацію проекту будівництва метро на Троєщину.

 

версія для друку