українська російська англійська
Олег Проскуряков ознайомився з ходом реалізації "зелених" проектів у школах Донеччини
08.08.2013 | 17:28
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Сьогодні  Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков перебуває з робочою поїздкою у Донецькій області. У поїздці також взяли участь Голова Донецької обласної Ради Федорук Андрій та  Голова Державного агентства екологічних інвестицій  Дмитро Гончаренко.

Міністр ознайомився з ходом реалізації проектів за схемою зелених інвестицій, а саме із  здійсненням теплосанації у Спартаківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Ясинуватського району, Орлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Ясинуватського району, Костянтинівському ліцеї загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів , Центрі дитячої та юнацької творчості у  м. Костянтинівка.

Під час робочої зустрічі з місцевим керівництвом, представниками закладів соціальної інфраструктури та підрядними організаціями, які виконують роботи на об’єктах, було обговорено усі робочі питання, що виникають у  ході реалізації проектів.

Міністр детально ознайомився зі станом  виконаних робіт щодо заміни вікон та вхідних груп, а також утеплення даху та фасадів. Окрім того, він підкреслив, що підрядник особисто несе відповідальність за дотримання усіх необхідних правил та норм виконання робіт.

Олег Проскуряков зазначив, що і надалі буде продовжувати особисто здійснювати контроль за ходом та термінами виконання робіт на об’єктах, аби останні були здані вчасно, згідно з графіком завершення робіт, погодженим з японською стороною.

 

версія для друку