українська російська англійська
Олег Проскуряков відвідав Донецьку обласну лікарню професійних захворювань
08.08.2013 | 17:37
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

8 серпня Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков разом з Головою Донецької обласної Ради Андрієм Федоруком та Головою Державного агентства екологічних інвестицій Дмитром Гончаренко відвідав Донецьку обласну лікарню професійних захворювань.

Це унікальний лікувально-профілактичний заклад, що надає спеціалізовану медичну допомогу хворим з гострими і хронічними професійними захворюваннями, які працюють у шкідливих і небезпечних умовах. Саме тут на стаціонарному лікуванні перебувають 16 людей, котрі постраждали у результаті аварії на концерні «Стирол».

Головний лікар Донецької обласної клінічної лікарні профзахворювань Гладчук Євгеній Олександрович запевнив, що медична допомога надається всім у повному обсязі, належна увага приділяється кожному із пацієнтів. Наразі стан всіх хворих стабільний, легкої та середньої тяжкості, та не викликає побоювань.

Міністр особисто поспілкувався з потерпілими, та побажав всім найшвидшого одужання, не падати духом, та швидше повертатися до своїх сімей.

Очільник Мінприроди наголосив, що Уряд зі своєї сторони зробить все, щоб обіцянки керівництва підприємства «Стирол» та Міністерства соціальної політики були виконані.

версія для друку