українська російська англійська
Затверджено Положення про Міжвідомчу комісію з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження
09.08.2013 | 12:00
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

7 серпня Уряд затвердив своєю постановою Положення про Міжвідомчу комісію з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження. Відповідний акт розроблений Держкомтелерадіо України.

«Його реалізація забезпечить більш ефективну діяльність Міжвідомчої комісії, що, у свою чергу, сприятиме реалізації державної політики щодо підтримки національного книговидання, розвитку системи книгорозповсюдження, задоволення потреб суспільства у книжковій продукції тощо», - зазначив в.о. Голови Держкомтелерадіо Анатолій Мураховський. 

Згідно із Положенням, Міжвідомча комісія з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження є тимчасовим дорадчим органом при Уряді. Основними її завданнями є вироблення рекомендацій та пропозицій щодо створення сприятливих умов для розвитку видавничої сфери.

Комісія аналізуватиме стан справ та причини виникнення проблем у процесі реалізації державної політики у цій галузі, братиме участь у розробці проектів профільних нормативно-правових актів та подаватиме на основі здійсненої роботи рекомендації та пропозиції Кабінету Міністрів України.

Уряд затверджуватиме посадовий склад комісії, а організаційне, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення її роботи забезпечуватиме Держкомтелерадіо України.

Нагадаємо, Міжвідомча комісія з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження була створена в 2006 році.

 

версія для друку