українська російська англійська
Михайло Короленко відвідав завод "Стирол" і зустрівся з сім'ями загиблих працівників
09.08.2013 | 16:25
Прес-служба Міністерства промислової політики

9 серпня за дорученням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова Міністр промислової політики України Михайло Короленко відвідав завод «Стирол» та зустрівся з сім’ями загиблих працівників підприємства. «Висловлюю глибокі співчуття рідним та близьким загиблих в результаті аварії на заводі. Чужого горя не буває, і ми розділяємо вашу скорботу», - сказав Міністр Михайло Короленко.

Разом із головою ОДА Донецької області Андрієм Шишацьким, мером м .Горлівки Євгеном Клепом та Генеральним директором холдингу OSTCHEM Олександром Халіним Михайло Короленко ознайомився з ситуацією на місці аварії на заводі з виробництва аміаку та взяв участь у засіданні комісії з надання допомоги сім’ям постраждалих.

Ліквідація наслідків аварії триває під контролем Урядової комісії на чолі з Віце-прем’єр-міністром України Юрієм Бойком, до складу якої увійшли керівники Мінпромполітики, Мінекології, Мінфіну та інших центральних органів виконавчої влади. На виконання доручення Президента України щодо посилення заходів з охорони праці на виробництві Мінпромполітики разом з УкрДІАП – головною  науковою установою азотної промисловості, працюють над розробкою рекомендацій у цьому напрямку. «Робоча група Мінпромполітики працюватиме над застосуванням вироблених рекомендацій на підприємствах всіх галузей промисловості. Готується наказ Мінпромполітики про безвідкладне посилення заходів з охорони праці на державних підприємствах. Ми зробимо все можливе для недопущення подібних трагедій на виробництві», - наголосив Михайло Короленко.

Висновок про дотримання правил охорони праці на заводі «Стирол» зробить протягом 10 днів Комісія по спеціальному розслідуванню нещасного випадку Держгірпромнагляду, яка працює на підприємстві з дня трагедії  - 6 серпня.

 

версія для друку