українська російська англійська
Підготовка до опалювального сезону на Дніпропетровщині триває згідно з графіком
09.08.2013 | 16:59
Дніпропетровська ОДА

До початку нового опалювального сезону Дніпропетровщина готова більше ніж на 80%. Під час селекторної наради у м. Новомосковську проведено чергове засідання обласного штабу з питань підготовки об’єктів ЖКГ та закладів бюджетної сфери до роботи в новому опалювальному сезоні.На сьогодні середній показник готовності об’єктів складає більше ніж 80%. Зокрема, житлові будинки до осінньо-зимового періоду готові на 81%, заклади освіти - на 87%, дошкільні заклади - на 91%, заклади охорони здоров’я - на 82%, котельні - на 81%, теплові мережі - на 83%, водопровідні мережі – на 82%, каналізаційні мережі – 85%.

«На Дніпропетровщині відпрацьовано комплексний системний підхід до підготовки до зими. Він вже продемонстрував свою ефективність. Підготовка до опалювального сезону в регіоні майже завершена. Проводиться ремонт мережі теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Виконуються ремонтні роботи на автономних котельнях та покрівлі. Готовність об’єктів, від яких залежить своєчасне та стабільне проходження осінньо-зимового сезону, знаходиться на особливому контролі керівника регіону Дмитра Колєснікова», - сказав перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Крупський.

Всі заходи з підготовки до нового опалювального сезону проходять згідно з графіком. Відповідно до нього до 1 вересня 2013 року має бути завершена уся технічна підготовка, а до 1 жовтня 2013 року - проведений комплекс пусконалагоджувальних робіт.

 

версія для друку