українська російська англійська
Микола Азаров: Сучасна інфраструктура Києва буде розвиватися і надалі
09.08.2013 | 18:20
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров у Фейсбуці заявив, що тільки при злагодженій роботі Уряду, Київської міськдержадміністрації та Київміськради Київ розвиватиметься відповідно до окресленого масштабного плану.

«У Києві чимало проблем, і для їх вирішення необхідна злагоджена робота Уряду, Київської адміністрації і Київради. Якщо хтось починає займатися саботажем, то, природно, рішення проблем дуже утруднюється», - сказав Микола Азаров.

Він підкреслив, що, на жаль, Київрада не приймає вчасно найважливіші для життєзабезпечення Києва рішення через блокування його роботи опозиційними політиками, які «діють свідомо за принципом «чим гірше, тим краще».

Зокрема, за словами Миколи Азарова, це стосується і здачі в експлуатацію чергової станції «Теремки» Київського метрополітену. «Якби своєчасно Київрада приймала рішення, то будівництво станції «Теремки «було б завершено у травні», - підкреслив Прем'єр-міністр, додавши, що тепер завершення будівництва станції планується «з великою напругою» до Дня визволення Києва – 6 листопада 2013 року.

Микола Азаров також повідомив, що цю тему він обговорив з секретарем Київської міської ради Галиною Герегою: «наскільки нам заважають вирішувати київські проблеми опозиційні політики, які паралізують роботу Київради». Крім того, Прем'єр-міністр звернувся до киян з проханням «висловити свою думку з приводу тих політиків, які не дають Київраді можливості приймати рішення, найважливіші для життєзабезпечення міста, під різними приводами».

Микола Азаров підкреслив, що Київ буде розвиватися і надалі, а у діючої влади масштабні плани з реалізації інфраструктурних проектів у столиці.

 

 

 

версія для друку