українська російська англійська
Роботи на енергоблоці № 1 ЮУАЕС мають бути завершені до кінця року
12.08.2013 | 11:20
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

 

Всі роботи з продовження терміну експлуатації енергоблоку № 1 Южно-Української АЕС мають бути завершені до кінця 2013 р. Таке рішення було підтверджено 9 серпня в ході робочої наради в Южноукраїнську, за участю в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Микити Константінова.

Під час зустрічі за участю керівництва атомної станції та дирекції експлуатуючої компанії було проведено аналіз виконання робочих графіків і заслухано доповідь щодо проблемних заходів.

Було здійснено обхід енергоблоку та огляд робіт з модернізації. «Виконано великий обсяг робіт, і необхідно в стислі терміни зробити ще більше. Однак те, що ми побачили, дає підстави говорити, що до листопада заходи з модернізації, реконструкції, ремонту та подовження терміну експлуатації першого енергоблоку будуть завершені», - підкреслив Микита Константінов.

Перший енергоблок ЮУАЕС був зупинений 5 березня 2013 для проведення планово-попереджувального ремонту із запланованою тривалістю 240 діб. За цей час енергоблок має бути приведений у повну відповідність до вимог міжнародних стандартів з безпеки. Це є обов'язковою умовою продовження його роботи у понадпроектний термін.

Колегія Державної інспекції ядерного регулювання України, на якій буде розглянуто можливість експлуатації енергоблоку № 1 ЮУАЕС у понадпроектний термін, відбудеться 29 листопада 2013 року.

 

 

версія для друку