українська російська англійська
В Україні реєстраційні номери отримали понад 27 тисяч іноземців
12.08.2013 | 13:48
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Отримувати дохід в Україні планують 27,25 тис. іноземців. Саме стільки іноземних громадян зареєструвалися в Єдиному реєстрі фізичних осіб за сім місяців поточного року.

За статистикою Міндоходів, кількість іноземців, які бажають отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків, щомісяця в середньому сягає 3 тис. осіб. Загалом за січень-липень 2013 року в Держреєстрі зареєструвалися 351,98 тис. громадян, а загальна кількість всіх зареєстрованих на 1 серпня 2013 року склала майже 44,6 млн. фізичних осіб.

Отримати реєстраційні номери можна в податкових інспекціях (територіальних органах Міндоходів) та Центрах обслуговування платників податків не лише за місцем проживання, а й за місцем отримання доходів тощо. Водночас нагадуємо, що іноземні громадяни та особи без громадянства для реєстрації в Держреєстрі повинні звертатися безпосередньо до головних управлінь  Міндоходів в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі.

За бажанням громадяни можуть відмовитися від реєстраційного номера. Фахівці Міндоходів у паспорті таких платників роблять відповідну позначку, після чого вони мають право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Облік таких фізичних осіб-платників ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру саме за прізвищем, ім’ям, по-батькові та серією і номером паспорта.

Також нагадуємо, що у разі зміни облікових даних, які вносяться до Державного реєстру фізичних осіб (як то паспортні дані або місце проживання), платник зобов’язаний протягом місяця повідомити про це територіальні органи Міндоходів для внесення відповідних змін.

 

версія для друку