українська російська англійська
У Чернівцях відкрито пункт прийому візових анкет Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці
12.08.2013 | 17:48
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

12 серпня за участі голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва, Генерального Консула Республіки Польща у Львові Ярослава Дрозда і директора компанії VFS Global в Україні та Білорусі пана Рохіта Сапру відбулось офіційне відкриття в Чернівцях пункту прийому візових анкет Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці.

У своєму вітальному слові голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв висловив переконання, що значимість нинішньої події відчують на собі сотні, а невдовзі - тисячі буковинців, які матимуть зиск від нововведення не тільки в грошах, але й зекономлять найдорожчий ресурсвласний час. Адже, як додав керівник виконавчої влади краю, щороку 20 тисяч буковинців відкривають візи до Польщі.

«Запропонований польською стороною перехід до нової сучасної форми організації отримання національних та шенгенських віз відповідає послідовній євроінтеграційній політиці Президента України Віктора Януковича і ініційованих Главою держави реформ», - наголосив голова обласної державної адміністрації.

За його словами, це ще один реальний крок у створенні більш зручних і комфортних умов для жителів регіону через надання нових і якісних послуг. Михайло Папієв висловив переконання, що відкриття у Чернівцях пункту пожвавить двосторонні українсько-польські контакти, міжлюдські взаємини двох держав, а також надасть додаткового імпульсу у відносинах між Чернівецькою областю та воєводствами Республіки Польща, передусім партнерськими регіонами.

Голова обласної державної адміністрації зазначив, що Буковина активно співпрацює з Лодзьким та Шльонським воєводствами, спостерігається позитивна тенденція росту економічних відносин, набуває нового змісту співробітництво у туристичній сфері тощо.

«Принагідно хочу зауважити, що за вагомої, а можливо, і найбільшої підтримки Польщі вже невдовзі відбудеться важливий прорив у євроінтеграційних прагненнях нашої країни – буде укладено Угоду про асоціацію з Євросоюзом з чітко окресленою перспективою членства України в ЄС», - резюмував керівник крайової виконавчої влади.

версія для друку