українська російська англійська
Україна та Бангладеш налагоджують співробітництво у промисловому секторі
13.08.2013 | 09:48
Прес-служба Міністерства промислової політики

12 серпня відбулася зустріч Міністра промислової політики України Михайла Короленка з Послом Народної Республіки Бангладеш в РФ та Україні Сайфулом Хоком.

Під час зустрічі учасники обговорили питання налагодження співробітництва у промисловому секторі між двома країнами. «На сьогодні між Україною та Народною Республікою Бангладеш існують широкі можливості для співпраці в авіаційній та легкій промисловості, галузях енергетичного машинобудування та машинобудування для АПК. Ми готові розглянути потреби в обладнанні та продукції станкобудування для бангладешської сторони та надати вичерпний перелік наших пропозицій»,  - зазначив Міністр Михайло Короленко.

Посол Сайфул Хок високо оцінив потенціал українських підприємств та висловив сподівання про налагодження співпраці в рамках кооперації в суднобудуванні, енергетичному машинобудуванні та машинобудуванні для АПК.

У підсумку учасники домовились найближчим часом розглянути можливість проведення вітчизняними підприємствами галузі машинобудування для АПК презентації та демонстрації у Бангладеші техніки українського виробництва. Сторони підтвердили взаємні наміри щодо розробки проекту Меморандуму, в рамках якого будуть закріплені основні напрями співпраці в промисловому секторі між країнами.   

 

Довідково

За інформацією Держслужби статистики України, у 2012 році обсяг двосторонньої торгівлі товарами між Україною та Народною Республікою Бангладеш склав 89,4 млн. дол. При цьому український експорт становив 46,3 млн. дол., а імпорт  - 43,1 млн. дол. США. З початку 2013 року спостерігається позитивна тенденція до зростання обсягів двосторонньої торгівлі. Зокрема, у січні-травні поточного року експорт з України склав 25,86 млн. дол. (533% від аналогічного минулорічного періоду), імпорт з Бангладеш –26,68 млн. дол. ( 151%).

 

 

версія для друку