українська російська англійська
М.Азаров: Кожен випадок "п'яного" ДТП за участю представника влади повинен каратися найсуворіше
14.08.2013 | 11:48
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У кожному випадку «п’яних» ДТП за участю працівників органів влади має бути справедливе - а, значить, найсуворіше покарання. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 14 серпня 2013 року.

Крім того, Микола Азаров вимагає створити такі умови розслідування обставин подібних ДТП, щоб жоден злочин не було навіть можливості приховати, а також, щоб не допускалися зволікання з експертизою тощо.

Але найголовніше, на думку Прем’єр-міністра, це робота на випередження – необхідно провести масштабну профілактичну роботу серед представників органів влади. «Найголовніше: я вимагаю розгорнути масштабну, постійну профілактичну роботу з державними службовцями, працівниками правоохоронних і силових органів з метою попередження правопорушень», - заявив Глава Уряду.

У ході профілактичної роботи, зазначив він, узагалі треба принципово усунути такі фактори ризику, не допускати, щоб люди, які не мають належних моральних і фахових якостей, працювали на державній службі. «Робити це з повагою до особи, але абсолютно безкомпромісно», - наголосив Микола Азаров.

Він додав, що особи із алкогольною чи наркотичною залежністю не можуть перебувати на державній службі. «Цієї норми треба дотримуватись неухильно, без жодних виключень і без вагань», - підкреслив Микола Азаров.

 

 

версія для друку