українська російська англійська
Змінено Порядок надання у 2013 р. субвенції місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах
14.08.2013 | 16:27
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Уряд ухвалив постанову, якою вніс зміни до «Порядку та умов надання у 2013 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування».

Змінами доповнено перелік документів, які подаються учасниками розрахунків до місцевого фінансового органу, а саме - довідкою підприємства про розмір боргу зі сплати дивідендів (доходу) до державного бюджету. Також затверджено форму зазначеної довідки. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник. 

За його словами, прийняття постанови дозволить спрямувати надходження від погашення заборгованості перед державним бюджетом зі сплати дивідендів (доходу), нарахованих на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна частка, на проведення розрахунків з погашення різниці в тарифах відповідно до Державного бюджету на 2013 рік в обсязі – 260 млн. грн.

 

версія для друку