українська російська англійська
Роботи талановитої художниці, інваліда з дитинства Дар'ї Безкости будуть виставлені у Києві
14.08.2013 | 18:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

За дорученням Миколи Азарова в столиці буде проведено персональну виставку сумської художниці, інваліда з дитинства Дар’ї Безкости. Роботи талановитої художниці буде представлено в приміщенні PinchukArtCentre в Києві.

Таким чином буде втілено в життя мрію Дар’ї Безкости – інваліда з дитинства, яка не може вільно пересуватися. Однак дівчина має неабиякий хист до малювання, який відкрила в неї мама. Наразі в колекції талановитої художниці понад три десятки картин, здебільшого це пейзажі, тварини, квіти.

Про юну художницю було знято один з сюжетів на каналі «1+1», який переглянув і Прем’єр-міністр. Під час урочистостей з нагоди Дня журналіста Микола Азаров згадав про цю історію, відмітивши вміння кореспондентів представляти глядачеві оптимістичні історії життя українців, показувати неабияку силу духу наших громадян, здатність до щоденних перемог в повсякденному житті.

Тоді ж Глава Уряду доручив Міністерству культури розглянути питання проведення персональної виставки сумської художниці.

Саме такі приклади, на переконання Прем’єр-міністра, допомагають багатьом в житті, є наочним прикладом того, як наперекір долі йти до своєї мрії, попри всі труднощі й випробування в житті.

А мрією Дар’ї Безкости була персональна виставка, на якій дівчина хоче поділитися з усіма своїм баченням світу, переданим через її творчість.

І от до мрії Дар’ї Безкости залишилося трішки більше місяця - відкриття персональної виставки заплановано 24 вересня в приміщенні PinchukArtCentre в Києві (5 поверх, зал№1).

версія для друку