українська російська англійська
В Одеській області закуплено 48 одиниць рентгенологічного обладнання
15.08.2013 | 09:41
Одеська ОДА

Заплановане на 15 серпня введення в експлуатацію в Арцизській центральній районні лікарні нового рентген-кабінету за участю голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука є частиною загальної роботи із докорінної модернізації медичного обладнання в лікарняних закладах Одеської області, повідомив начальник управління охорони здоров`я Одеської обласної державної адміністрації Михайло Бартко,

Загалом, за його словами, в рамках програми «Народний бюджет» в Одеській області закуплено 48 одиниць рентгенологічного обладнання на суму  43 704,0 тис. грн. Таким чином, кожний район області отримує нове сучасне обладнання.

«На сьогодні вже встановлено  35 одиниць рентгенологічного обладнання в Ананьївському, Арцизькому, Балтському, Біляївському, Болградському, Березівському, Білгород-Дністровському, Великомихайлівському, Ізмаїльському, Комінтернівському, Красноокнянському, Любашівському, Роздільнянському, Савранському, Саратському, Татарбунарському, Тарутинському, Фрунзівському та Ширяївському районах області», - зазначив Михайло Бартко.

Він також додав, що медичне обладнання встановлено в місті Одеса в поліклініках №6, №20, в Білгород-Дністровській міській лікарні, в містах Южний, Теплодар та Ізмаїл і в лікувально-профілактичних закладах обласного підпорядкування: онкологічний диспансер, обласний медичний центр,  обласний консультативно-діагностичний центр, обласні психіатричні лікарні  №1 та №4,  обласний лікувально-фізкультурний диспансер,

За даними управління, до кінця місяця планується завершити монтажні роботи по встановленню рентгенапаратів в Кодимському, Білгород-Дністровському, Великомихайлівському районах  та в Одеській обласній клінічній лікарні. Також у вересні поточного року згідно графіку буде встановлено рентгенологічний апарат в Котовській міській лікарні.

Для установки нового рентгенологічного обладнання проводиться реконструкція та капітальні ремонти приміщень згідно санітарним нормам. Активно йдуть роботи в міській лікарні №10 та №2 м. Ізмаїл та в Кілійському районі.

 

версія для друку