українська російська англійська
Схвалено проект Угоди про лібералізацію візового режиму між Україною та Колумбією
15.08.2013 | 11:26
Прес-служба Міністерства закордонних справ

14 серпня 2013 року на Урядовому засіданні прийнято розпорядження «Про схвалення проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Колумбія про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними, службовими та/або офіційними паспортами»

Проект Угоди було розроблено за результатами українсько-колумбійського переговорного процесу щодо лібералізації візового режиму між двома державами.

Положеннями проекту Угоди передбачається, що громадяни України та Колумбії, які користуються дійсними дипломатичними, службовими та/або паспортами, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території держави іншої Договірної Сторони упродовж строку, що не перевищує 90 днів з дати в’їзду.

Прийняття розпорядження надасть можливість здійснити внутрішньодержавні процедури, необхідні для підписання Угоди між урядами двох держав.

Підписання згаданої Угоди планується здійснити під час найближчого візиту Міністра закордонних справ України Леоніда Кожари до Колумбії.

Укладення Угоди лібералізує режим взаємних поїздок представників органів державної влади обох держав, що, у свою чергу, сприятиме подальшому поглибленню українсько-колумбійських партнерських відносин.

 

 

версія для друку