українська російська англійська
Прем'єр-міністр вимагає активізувати роботу з наближення технічних регламентів МС і України
15.08.2013 | 13:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вимагає активізувати роботу з наближення технічних регламентів Митного союзу та України. Про це Глава Уряду заявив під час робочої поїздки на Луганщину.

«У нас зараз виникають певні труднощі, пов’язані із утворенням, структуруванням Митного союзу, з’являються відмінності у підходах. Саме тому надзвичайно важливо зараз активізувати і продовжити нашу співпрацю з країнами Митного союзу особливо в частині зближення у галузі технічних регламентів, угод, які регулюють митні процедури. І зараз ми над цим активно працюємо», - сказав Микола Азаров.

При цьому він вкотре підкреслив, що не можна протиставляти співпрацю України з країнами Євросоюзу та країнами Митного союзу, а тому Україна розвиватиме співробітництво з цими двома утвореннями.

Прем’єр-міністр нагадав, що найближчим часом Віктор Суслов розпочне виконувати обов’язки Представника України у Митному союзі, і він зі своїм апаратом займеться вирішенням питань, які викликають певні розбіжності між Україною та країнами МС

Микола Азаров закликав вітчизняні ЗМІ не спекулювати на темі нібито існуючого конфлікту між Україною і Митним союзом.

«У нас є проблеми, але не варто зараз ці проблеми штучно роздувати і перебільшувати. Перш за все вирішення питання лежить у площині узгодження наших позицій – робота непроста, але вона, безумовно, дасть свої результати. Ми у цьому глибоко переконані», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку