українська російська англійська
Микола Азаров переконаний, що новий луганський тепловоз матиме попит
15.08.2013 | 13:27
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Новий трисекційний тепловоз 3ТЕ116У-001 виробництва ПАТ «Луганськтепловоз» знайде свого споживача на українському і російському ринках. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час відвідання підприємства «Луганськтепловоз» у Луганську.

«Надзвичайно важливо, що підприємство займається розробкою і створенням нових зразків техніки. Ми сьогодні побачили новий трисекційний тепловоз, який майже у 1,5 раза збільшує можливість транспортування вантажів. Я думаю, що ця машина матиме попит і в Україні, і в Росії», - сказав Микола Азаров.

Він підкреслив, що саме на прикладі «Луганськтепловозу» можна переконатися у великих вигодах взаємної кооперації з Росією.

За словами Прем’єр-міністра, 90% продукції цього підприємства експортується для потреб російської залізниці. Ці замовлення дають можливість заводу проводити модернізацію, підвищувати заробітну плату, збільшувати відрахування до бюджетів усіх рівнів, які, до речі, за останні два роки збільшилися удвічі.

«Це надзвичайно гарний приклад співпраці, і я сподіваюся, що реалізація таких коопераційних і інтеграційних проектів дозволить і в подальшому співпрацювати з Росією», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку