українська російська англійська
Співробітники ДСНС отримали нагороди за порятунок людей з-під завалів зруйнованого внаслідок вибуху будинку у Луганську
15.08.2013 | 15:57
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських за дорученням Прем’єр-міністра Миколи Азарова вручив Почесні грамоти Кабінету Міністрів України рятувальникам, які ліквідовували надзвичайну ситуацію внаслідок вибуху у житловому будинку в Луганську 11 серпня. Вручення урядових відзнак відбулося у Головному управлінні ДСНС України в Луганській області 15 серпня.

Нагадаємо, 11 серпня о 12:29 до Головного управління ДСНС у Луганській області надійшло повідомлення про вибух газу в 13-поверховому житловому будинку в м. Луганськ. Рятувальниками з-під завалів було врятовано 6 осіб.

Під час вручення Михайло Болотських наголосив, що порятунок людей з-під завалів був здійснений на високому рівні, аварійно-рятувальні роботи виконані професійно і якісно. Він зазначив, що основні завдання, поставлені перед ДСНС України, виконуються у повному обсязі.

Загалом під час робочої поїздки до Луганської області, яка триває 15 серпня, Прем’єр-міністр України Микола Азаров високо оцінив роботу луганських рятувальників під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Він зустрівся з мешканцями будинку і запевнив, що причини цієї жахливої події будуть з’ясовані.

 

 

версія для друку