українська російська англійська
Концепція розвитку ДПП до 2018 року визначає наукову та інноваційну сфери як пріоритетні
16.08.2013 | 10:00
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Концепція розвитку державно-приватного партнерства на 2013-2018 роки враховує потреби розвитку інноваційної сфери. На цьому наголосив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

Він повідомив, що Уряд за своєму засіданні 14 серпня поточного року схвалив відповідну Концепцію, і тим самим підкреслив необхідність широкого впровадження в Україні механізму державно-приватного партнерства.

«Україна має досвід впровадження ДПП у певних сферах, проте досі галузь інновацій трохи випадала з поля зору. Концепція ставить завдання удосконалити нормативно-правову базу в цьому напрямку. При цьому документ визначає пріоритетні сфери застосування державно-приватного партнерства, серед яких – науково-технічна, інноваційна та інформаційна», - наголосив Володимир Семиноженко.

Він також зазначив, що відповідно до Концепції розвитку ДПП до 2018 року Кабінет Міністрів доручив відповідальним органам розробити та подати до 1 грудня поточного року на розгляд Уряду проект закону України «Про Стратегію розвитку державно-приватного партнерства в Україні». За словами В.Семиноженка, Держінформнауки в рамках своєї компетенції готове взяти участь у цьому процесі. 

 

версія для друку