українська російська англійська
Віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко візьме участь у засіданні Ради Євразійської економічної комісії
16.08.2013 | 10:51
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

16 серпня 2013 року українська делегація у складі Віце-прем’єр-міністра України Юрія Бойка та Представника Уряду України в Євразійській економічній комісії Віктора Суслова здійснить планову робочу поїздку до Російської Федерації для участі у засіданні Ради Євразійської економічної комісії, що відбудеться у місті Суздаль.

5 серпня 2013 р. на адресу української сторони надійшло запрошення Голови Ради Євразійської економічної комісії Кайрата Келимбетова, згідно з яким українській стороні в рамках реалізації Меморандуму про поглиблення взаємодії між Євразійською економічною комісією та Україною запропоновано взяти участь у засіданні Ради Євразійської економічної комісії. Консультації з Євразійською економічною комісією щодо участі представників України у засіданні Ради ЄЕК тривали протягом червня-липня 2013 р.

Згідно з порядком денним засідання Ради ЄЕК у м. Суздаль заплановано обговорення актуальних питань взаємодії країн – членів Митного союзу та Єдиного економічного простору. В рамках засідання Українською стороною було заплановано взяти участь у обговоренні низки питань, що стосуються взаємовідносин України та ЄЕК, зокрема питань технічних регламентів.

 

версія для друку