українська російська англійська
Завершена робота над Положенням про склад і розмір витрат, що відшкодовуються за рахунок активів ІСІ
16.08.2013 | 11:10
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку завершила роботу над Положенням про склад і розмір витрат, що відшкодовуються за рахунок активів ІСІ (інституту спільного інвестування). Відповідне рішення було прийнято на черговому засіданні регулятора, що відбулося 13 серпня 2013 року.

«Перш за все, ми очікуємо, що прийняття даного нормативно-правового акту сприятиме удосконаленню регулювання та контролю за діяльністю професійних учасників фондового ринку, які здійснюють діяльність з управління активами інституційних інвесторів та запобіганню виникнення колізій у нормативно-правових актах Комісії», - зазначила Оксана Симоненко, директор Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів НКЦПФР.

Даний проект рішення вже попередньо схвалювався Комісією та доопрацьовувався з урахуванням пропозицій від учасників ринку цінних паперів, які надходили до регулятора. Зазначене Положення розроблено з метою приведення діючого нормативно-правового акту у відповідність до Закону України «Про інститути спільного інвестування».

Нагадаємо, що останньою редакцією даного Положення уточнено та оптимізовано перелік витрат, які відшкодовуються за рахунок активів ІСІ, зокрема, до переліку витрат, що відшкодовуються за рахунок активів ІСІ, додано судові витрати, які пов’язані з діяльністю ІСІ, та оплату послуг фондової біржі, а також податки та інші обов'язкові платежі, передбачені чинним законодавством тощо.

Найближчим часом документ буде направлено до  Міністерства юстиції України для проходження державної реєстрації.

версія для друку