українська російська англійська
Куренівсько-Червоноарміську лінію київського метро можуть продовжити до Кільцевої дороги
16.08.2013 | 14:15
Київська МДА

На Куренівсько-Червоноарміській лінії метрополітену можуть побудувати ще дві станції до Кільцевої дороги. Про це заявив голова Голосіївського району Юрій Курінний під час проведення круглого столу «Перспективи розвитку транспортної інфраструктури Голосіївського району м. Києва».

«Незабаром у нас на Кільцевій дорозі з’явиться величезний торгівельно-розважальний центр «Республіка» та новий житловий масив «Теремки 3». Інвестор-забудовник зацікавлений у створенні там якісної транспортної інфраструктури, тому оплатив предпроектні роботи щодо продовження гілки метро. Сьогодні ці роботи вже здійснені», – розповів Юрій Курінний.

Передбачається, що синю гілку метрополітену продовжать наземним метро, що дозволить здешевити проект і реалізувати його в максимально короткі строки. Його будівництво кардинально змінить транспортну схему району і створить комфортні умови для мешканців нового мікрорайону та прилеглих територій.

«Розвиток транспортної інфраструктури є одним із пріоритетних напрямків діяльності Президента України Віктора Януковича. Крім того, міська та районна влада зацікавлені, аби ідея будівництва метро на Кільцевій була втілена в життя. На мою думку, цей проект може бути інвестиційно привабливим і від його реалізації виграють усі сторони – інвестор, влада та кияни», – заявив Юрій Курінний.

 

версія для друку