українська російська англійська
Уряд затвердив механізм відбору інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки
16.08.2013 | 14:32
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд схвалив розроблений Мінекономрозвитку проект постанови КМУ «Про затвердження Порядку відбору, схвалення та реєстрації інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки та вимог до таких проектів», який передбачає створення механізму відбору та схвалення інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки для надання їм державної підтримки, а також забезпечення формування державного реєстру таких проектів.

Затверджений механізм передбачає, що суб’єкти господарювання подають Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям заяву разом із відповідними документами, на підставі яких здійснюється відбір інвестиційних проектів.

Далі відібрані інвестиційні проекти направляються до Мінекономрозвитку, після чого Міністерство розробляє проект урядового рішення про схвалення інвестиційних проектів, погоджує його із заінтересованими органами виконавчої влади та вносить на розгляд КМУ.

Після схвалення Урядом інвестиційних проектів відомості про такі проекти Мінекономрозвитку включає до Державного реєстру інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки.

Для забезпечення функціонування зазначеного механізму Указом Президента України № 426/2013 від 15 серпня внесені необхідні зміни у Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

«Для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки (агропромисловий комплекс, житлово-комунальний комплекс, машинобудівний комплекс, транспортна інфраструктура та курортно-рекреаційна сфера і туризм) Податковим кодексом передбачено звільнення від сплати податку на прибуток, Митним кодексом – від сплати ввізного мита», - зазначив директор департаменту інвестиційно-інноваційної політики та розвитку державно-приватного партнерства Мінекономрозвитку Віктор Коваленко.

 

версія для друку