українська російська англійська
Мінагрополітики: У Росії немає зауважень щодо безпечності українських харчових продуктів
16.08.2013 | 15:06
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

На сьогодні Росія не має зауважень до безпечності українських продуктів харчування. А вітчизняні кондитерські вироби повернуться на ринок РФ після перевірок відповідних заводів. Для цього в Україні атестують 5 спеціальних лабораторій. Про це сьогодні в Москві після зустрічі з Главою Росспоживнагляду Геннадієм Онищенком повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Зауважень з боку Росії, що стосуються безпечності продуктів харчування, на сьогодні немає. Я впевнений, що найближчим часом буде прийнято рішення безпосередньо щодо кондитерської продукції. Для цього сьогодні на переговорах ми підписали протокол, що передбачає створення російсько-української комісії, яка буде працювати над гармонізацією стандартів та вимогами щодо маркування продукції», − зазначив Міністр.

Також Микола Присяжнюк повідомив, що російська сторона акредитує в Україні 5 лабораторій. Після цього будуть перевірені українські заводи, до продукції яких були висунуті вимоги. Вже після цього вітчизняна кондитерка зможе повернутися на ринок Росії, але під жорстким контролем процесу виробництва.

«Я переконаний, що це буде здійснено у стислі терміни. В цілому ж ми задоволені переговорами, був конструктивний діалог, знайдено взаєморозуміння», − додав Микола Присяжнюк.

версія для друку