українська російська англійська
20 родин рятувальників у Харкові отримали службове житло
16.08.2013 | 16:36
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

20 родин рятувальників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області отримали службове житло. Ордери на житло 16 серпня рятувальникам вручили Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул та Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських.

Житло для черговиків квартирного обліку було виділене зі службових приміщень трьох пожежних депо. Власним коштом головного управління ДСНС України у Харківській області була виготовлена технічна документація на реконструкцію і здійснена сама реконструкція. Завдяки цьому довгоочікувані квартири отримали черговики, які довгий час перебували на обліку.

«Від того, в яких умовах проживають працівники ДСНС України, залежить якість виконання ними своїх обов’язків. Служба поважає і турбується про своїх працівників. Щоб забезпечити поліпшення житлових умов харківських рятувальників, було проведено колосальну роботу, починаючи з виводу будівель пожежних частин з адміністративного фонду і включення їх до житлового фонду і завершуючи підписанням угод з комунальними підприємствами», – сказав Віце-прем’єр-міністр.

«Така практика реконструкції гуртожитків та окремих приміщень депо дозволяє нам поступово забезпечувати житлом своїх працівників. Окрім поліпшення умов проживання людей, це дає певну економію коштів і для депо за рахунок зменшення витрат на комунальні послуги», – зазначив Голова ДСНС України Михайло Болотських. Він побажав новосельцям здоров’я, злагоди, добробуту в їхніх оселях і запевнив, що Державна служба України з надзвичайних ситуацій і надалі докладатиме максимум зусиль для створення комфортних умов роботи і життя рятувальників.

За словами начальника головного управління ДСНС України у Харківській області Павла Одарюка, отримані людьми ордери – це результат тривалої та копіткої роботи, яка була проведена управлінням.

Також Михайло Болотських повідомив, що реконструкція старих гуртожитків під окреме житло відбувається і в інших регіонах. Зокрема, аналогічну роботу ведуть територіальні підрозділи у Донецькій та Одеській областях. Тож невдовзі окреме житло отримають 13 черговиків-рятувальників в Одесі, а у 2014 році – 40 родин у Донецьку.

 

версія для друку