українська російська англійська
Микола Азаров переконаний, що Україна і Росія зуміють врегулювати всі спірні питання вже найближчим часом
16.08.2013 | 17:26
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що Україна і Росія вже найближчим часом зможуть врегулювати всі спірні питання, пов'язаних з роботою митної служби. Про це він заявив під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

Він зазначив, що для вирішення цього питання було привернуто увагу всього керівництва країни. І сьогодні Президент України Віктор Янукович мав розмову з російським Президентом Володимиром Путіним. Крім того, до Росії терміново вилетіла українська урядова делегація на чолі з Віце-прем'єр-міністром Юрієм Бойком.

«Відбулася зустріч Юрія Бойка з Першим віце-прем'єр-міністром Росії Ігорем Шуваловим. Досягнуто домовленості про те, що в понеділок зустрінуться представники української та російської митних служб та відпрацюють всі питання, які на сьогоднішній день відносяться до розряду невирішених, - сказав Микола Азаров. - Словом, проводиться абсолютно нормальна робота з врегулювання тих питань, які потребують додаткового погодження та розгляду».

Прем'єр-міністр переконаний, що такі рішення буде знайдено.

Главу Уряду також здивувала реакція деяких українських політиків, які «з радістю та ентузіазмом розігрували тезу про нібито торгові війни між Україною і Росією».

«Можу відповідально заявити, що ніяких воєн не буде. А цим політикам я б порадив подумати: невже в наших національних інтересах будь-які торгові війни з нашим найбільшим партнером?»- сказав Микола Азаров. При цьому він додав, що такі війни також не в інтересах Росії.

«Тому ми повні рішучості докласти всіх зусиль для врегулювання наявних спірних питань. Ну а наші люди повинні робити з усіх цих подій відповідні висновки», - підсумував Микола Азаров.

 

версія для друку